x
    PORTFOLIO AKTUALNOŚCI PODSTRONY

    Oferty pracy

    Nasza firma bardzo dużo uwagi poświęca atmosferze i relacjom pomiędzy ludźmi. Kreatywność wymaga pozytywnego chaosu, chowanego pod przykrywką powagi i skupienia w pracy. W naszej kadrze zawsze znajdzie się miejsce dla osób, które posiadają pasje, angażują się w ich rozwój, a pracę traktują jako miejsce do realizacji ambicji.

    Posiadamy zgraną ekipę kilkunastu pracowników i współpracowników - szukamy osób, z których pomocą będziemy mogli realizować jeszcze więcej ambitnych i ciekawych projektów. Inwestujemy w pomysły - masz jakiś?

    STAŻE I PRAKTYKI

    Przyjmujemy osoby ze szkół technicznych oraz wyższych na praktyki zawodowe lub staże. Profil uczelni musi być związany z profilem działalności naszej firmy - reklama, informatyka, fotografia, poligrafia. Akceptujemy tylko kandydatów posiadających podstawową wiedzę, którym odbycie stażu, praktyk pomaga w rozwoju i edukacji. Możliwość zatrudnienia po odbyciu praktyk, stażu w dogodnym dla kandydata momencie.

    AKTUALNE OFERTY PRACY

    CV oraz pytania prosimy wysyłać na adres artur@idealmedia.pl. W związku z dużą ilością zgłoszeń - informacji telefonicznie nie udzielamy. Kandydatów nie spełniających wymagań, prosimy o załączenie listu motywacyjnego, który tłumaczyłby dlaczego mimo doświadczenia chcą u nas pracować.

    Jednocześnie prosimy w każdym CV o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu tej oraz kolejnych rekrutacji zgodnie z obowiązująca Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833) aż do pisemnego wycofania zgody."

    PROGRAMISTA

    W związku z wykonywaniem ogólnopolskich portali tematycznych oraz rozwojem firmy, zatrudnimy doświadczonego programistę do wdrażania stron www, e-sklepów i portali internetowych.

    ZADANIA
    • tworzenie stron www, portali, sklepów internetowych, systemów informatycznych
    • modyfikacja, aktualizacja stron i serwisów www, rozbudowa istniejących modułów w portalach i e-systemach
    • wdrażanie systemów CMS do stron www
    • tworzenie zaawansowanych formularzy i baz danych, konwerterów danych
    WYMAGANIA
    • bardzo dobra znajomość PHP, HTML5, CSS, MYSQL
    • umiejętność używania Java Script, Ajax i bibliotek (np. jquery)
    • umiejętność pracy w zespole
    • posiadanie własnego portfolio (min. 3 strony www lub aplikacje web)
    MILE WIDZIANE
    • umiejętność tworzenia oprogramowania na urządzenia mobilne
    • znajomość programów graficznych ADOBE CC, kreatywne tworzenie grafiki
    • wykonywanie fotografii reklamowej + obróbka zdjęć (możliwość rozwoju i nauczenia się w przypadku posiadania solidnych podstaw)
    • podstawy administrowania systemami Linux
    OFERUJEMY
    • pracę przy nowoczesnych i innowacyjnych projektach (ogólnopolskie portale, rozbudowane strony i systemy www)
    • pracę w ambitnym i doświadczonym zespole
    • możliwość rozwoju i nauki
    • stałe - wieloletnie zatrudnienie - umowa o pracę (po okresie próbnym)
    • motywujący system premii (przy zakończeniu dużych projektów)
    • praca w siedzibie firmy w Elblągu w godzinach 8-16

    DZIENNIKARZ

    W związku z prowadzeniem gazety internetowej elblag.net i planowanym uruchomieniem innych serwisów tematycznych poszukujemy osoby na stanowisko dziennikarz.

    Osoby nie posiadające doświadczenia zapraszamy na bezpłatne wakacyjne praktyki, które umożliwią poznanie zawodu. W przypadku dużego zaangażowania i szybkiego rozwoju – możliwość zatrudnienia po odbyciu praktyk.

    ZADANIA
    • monitorowanie wydarzeń w Elblągu i regionie (serwisy informacyjne i społecznościowe, blogi, prasa i radio)
    • aktywne wyszukiwanie treści
    • tworzenie tekstów, reportaży, felietonów, wywiadów
    • bieżące wspomaganie pracy redakcji
    • reprezentowanie serwisu na konferencjach i ważnych wydarzeniach
    WYMAGANIA
    • posiadają doświadczenie w tworzeniu i redagowaniu treści
    • odpowiednio szybko reagują na wydarzenia, lubią pracę w terenie
    • umiejętnie wyszukują i redagują treści
    • posiadają „lekkie pióro”
    • w stopniu podstawowym umieją posługiwać się aparatem fotograficznym
    • posiadają rozległą wiedzę dotyczącą Elbląga i okolic
    • prawo jazdy KAT B
    • do CV prosimy o dołączenie swoich tekstów lub publikacji
    • umiejętność wykonywania zdjęć + prosta obróbka (możliwość nauki od zawodowych fotografów)
    • umiejętność kręcenia prostych materiałów video
    • umiejętność prowadzenia profilów społecznościowych
    OFERUJEMY
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole redakcyjnym,
    • ciekawą pracę pełną wyzwań

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

    Posiadamy bardzo bogate portfolio profesjonalnych produktów oraz usług z branży reklamowej oraz internetowej. Podejmiemy współpracę z osobą, która łatwy kontakt z ludźmi ma we krwi :) Możliwe zatrudnienie osoby, posiadającej już zaplecze swoich klientów oraz dopasowanie do nich profilu produktów.

    ZADANIA
    • obsługa nowych klientów w zakresie produkcji lub rozbudowy stron internetowych, e-sklepów, portali, materiałów poligraficznych i innych produktów reklamowych
    • tworzenie ofert, umów, wysyłka hurtowej korespondencji
    • pomoc przy wdrażaniu usług (uzupełnianie i tworzenie treści)
    • komunikacja z klientami w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym
    • monitorowanie potrzeb klientów
    • w przyszłości udział w targach i sympozjach branżowych
    WYMAGANIA
    • wiek 25 - 50 lat
    • wysoka kultura osobista i elastyczność w kontaktach z klientem
    • znajomość regionu i liderów biznesowych
    • umiejętność tworzenia prostych treści (oferty, opisy produktów)
    • znajomość programów Google G Suit, Libre Office (lub Word)
    OFERUJEMY
    • możliwość pracy zdalnej (osoby spoza Elbląga), jak również możliwość współpracy franczyzowej.
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do obrotu

    Szybki kontakt
    tel. +48 603 077 102, +48 607 124 449, tel. / fax +48 55 232 62 23
    e-mail: biuro@idealmedia
    Chętnie odpowiemy na pytania
    oraz przyjmiemy wszelkie
    konstruktywne sugestie i pomysły :)

    do góry strony